Odczynianie klątw i uroków

Klątwa, to niekorzystna energia magiczna nadana do adresata podczas odpowiedniego rytuału magicznego. Polega on na tym, że ktoś komuś niechętnie życzy i ta niechętnie życząca osoba bądź wynajęty przez nią fachowiec formułuje w właściwym rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, słowem uwolnienia się od tego gatunku energii wychodzących z klątw, zrealizowana przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, bowiem tego gatunku nastawienie może przynieść wzmożenie się działania klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest odpowiednim sposobem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają przeważnie osoby, które znalazły się na znamiennym życiowym zakręcie i występują w obliczu zerwania z partnerem bądź przypuszczają, że partner oddala się od nich i chcą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak właśnie można najprościej uszczegółowić magię miłosną – jako rodzaj na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za całkowitą cenę. Czy urok magia miłosna jest dobrym ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to złapanie kogoś przy sobie na siłę, to stworzenie czegoś sztucznego, co dalekie jest od miłości a naprowadza bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciwko jego woli. A jeśli go nie posiądziemy, potrzeba pozwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas jeszcze gdzieś czeka i prawdziwa miłość, która się nie skończy, i typowe szczęście, które będzie nieziemskie w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego rytuału bądź zaklęcia.

Najmocniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu powstają przeróżne niszczące zjawiska: szczególne trafy okoliczności, sprawy, w których bezustannie ponosimy niekorzyści, również materialne jak i niematerialne, przeczucie, że przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, wpadasz się w zamkniętym kręgu przejść, wszystkie starania spełzają na niczym, szukasz miłości i nieprzerwanie zyskujesz zawodu. Bywa, że wszystkie lata istniejemy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Zapewne jesteśmy pod wpływem czarnej magii. Magia, to sterowanie energią w różnorakich celach. Jedynie zamysły mogą być wielorakie i strategia zastosowania energii. Stosuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma nieuczciwe cele i manewruje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zdolność krzywdzenia innym ludziom, ale nagminnie praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Analiza, która wielokrotnie umożliwia na rozpoznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie przywilej, co z tego wyniknie dla mnie i dla pozostałych? Rzeczywiste wykonywanie magii, to sztuka rozkwitu na każdej względnej powierzchni etycznej i moralnej też, która na tyle poprawia świadomość siebie, świata, zdarzeń, iż zbędne są wszystkie działania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Ciekawa www urok magia miłosna ezopark.com zapraszamy.