Prestiżowy komplet

W firmach, w których chcemy swoich najbardziej zaufanych klientów obdarzyć ciekawym prezentem wybiera się komplety piśmiennicze. Oczywiście prezent to również reklama naszej firmy, dlatego na długopisach będzie wygrawerowane logo naszej firmy. To bardzo dobrze połączenie. Klient będzie się bardzo cieszył, że został doceniony, a my będziemy mieli dobrą reklamę.

Jaki komplet piśmienniczy wybrać?

To wszystko będzie zależne od tego ile chcemy takich kompletów zamówić z nadrukiem i jaką mamy przeznaczoną na to kwotę.

1 Zwykły komplet piśmiennicy taki jak Cosmo Z-8 kosztuje niecałe sześć złotych netto. Mamy do wyboru kilka kolorów tak żeby idealnie dopasować je do naszych potrzeb. Jest to prosty komplet, ale wykonany z bardzo dobrych materiałów, co gwarantuje, że dla klientów idealnie będzie się nadawał. Jeśli ktoś chce przeznaczyć znacznie więcej pieniędzy to można mu polecić komplet piśmienniczy Galaxy Z-1 Lux, który kosztuje prawie siedemdziesiąt dwa złote netto. Jest to prestiżowy komplet, który idealnie nadaje się dla prezesa firmy.

 

Można go kupić w kilku odcieniach tak żeby dobrać go do swoich potrzeb. Jeśli wybraliśmy odpowiedni komplet to teraz potrzebny będzie taki projekt, który będzie z jednej strony gwarantował, że logo firmy będzie widoczne, ale z drugiej strony nie będzie psuł całego efektu wizualnego. Takie połączenie jest jak najbardziej możliwe, ale trzeba wiedzieć, do kogo się zgłosić żeby znał się na swojej pracy. Wtedy dostaniemy dokładnie to, czego oczekujemy i co jest nam najbardziej potrzebne w tej chwili.

info z: http://www.penmarket.pl/Ecommerce,action&productsList,id&31.html