Błędy popełniane na siłowni

W każdej siłowni panuje inny klimat, co zapewne zauważymy już po pierwszej wizycie. Nie ma znaczenia, jaką siłownie wybierze to będą panowały w niej uniwersalne zasady, których trzeba się trzymać, a na pewno ich nie naginać. Wielu osobom się to nie udaje, dlatego warto wiedzieć, czego nie należy robić podczas pobytu w klubie.

Jeśli nie chcesz żeby wszyscy o tobie mówili to nie przeszkadzaj innym w treningach i nie rzucaj się mocno w oczy.

 

Antyperspirant nie zawsze działa

Wydawać by się mogło, że w takim miejscu jak siłowania nie powinno być problemów z higieną osobistą. Niestety wiele osób nosi cały czas te same przepocone ubrania i to czuć na odległość. Można spotkać osoby, które nie myją się przed siłownią, bo i tak się przepocą. Po treningu pójdą pod prysznic i tym samym zaoszczędzą swój cenny czas. Mycie nie zajmuje wiele czasu i naprawdę warto wziąć bardzo szybki prysznic. Inny ludzie zgormadzeni na siłowni będą bardzo zadowoleni z tego faktu.

 

Wyjątkowe ubrania

Niby nie powinnyśmy się czepiać czyjegoś stroju, bo to, w co się ubiera jest jego sprawę. Jednak zdarzają się takie dziwne kreacje, które rzucają się mocno w oczy. Nie pasują do tego miejsca. Można spotkać zbyt obcisłe spodenki czy koszulki. Niektóre panie przychodzą do klubu żeby nie tyle ćwiczyć, co bardzo dobrze wyglądać. Objawia się to szybkim rozmycie starannie nakładanego makijażu.

 

Przeziębienia

Może i na nie przeszkadza to, że mamy przeziębienie, ale pamiętajmy, że sami nie ćwiczymy i będą tam też inne osoby. Kaszel, gorączka czy katar to wielki problem i można zarazić innych. Jeśli inni zobaczą nas w złym stanie to nie będą zadowoleni.

 

Powściągliwość w komentarzach

Okazywanie pogardy do innych nie jest miłe widziane na siłowni. To jak ktoś wygląda i trenuje do jego sprawa. Nie można wytykać palcami, wyśmiewać innych, którzy też ćwiczą. To, co myślisz zostaw dla siebie.

Siłownia Mocarni.pl – Gh Balance 60 tabletek nie jest nasz własnością i trzeba o tym pamiętać. To jak pachniemy i jak się zachowujemy ma tutaj ogromne znaczenie. Ćwiczmy sami, ale i dajmy ćwiczyć innym osobom w spokoju.