Jakie wzory na bluzce XXL?

Dobranie odpowiedniej bluzki dla osoby puszystej jest bardzo łatwe. Jednak wiele z nas popełnia bardzo duże błędy, przez co nie wyglądamy tak jak powinnyśmy. To naprawdę nie będzie trudne, ale trzeba zachować się do kilku ważnych porad.

Bluzka w groszki
Groszki to bardzo dobry pomysł, ale czy na pewno będą nam one pasowały? Nie każda kobieta dobrze się czuje w takim stroju i takim wzorze, dlatego trzeba będzie najpierw coś takiego przymierzyć zanim się kupi. Pierwsza ważna rada w takiej sprawie to wielkość groszków. Nigdy, ale to przenigdy nie kupuj bluzki, która ma bardzo duże groszki. To będzie wyglądało bardzo źle, a zamiast wizualnie wyszczuplić swoją sylwetkę osiągniesz odwrotny efekt. Nie o to Ci przecież chodzi, dlatego uważaj, co kupujesz. Trzeba po prostu wybierać drobne groszki. Im będzie ich więcej tym lepiej, bo wtedy nasza sylwetka będzie wyglądała o wiele szczuplej. Jak widać zasada jest jedna i nie będzie trudna do zastosowania. Jeśli chodzi o kolor bluzki to również trzeba skupiać się na kolorach ciemniejszych.

czarne-wdzianko-z-kapturem

Czarny może i jest najbardziej wyszczuplający, ale naprawdę nie musimy kupować tylko czarnych bluzek. Skupiajmy się na ciemnych kolorach, a paleta jakby nie patrzeć jest bardzo duża.

Bluzka w paski
Czy każde paski będą dla nas odpowiednie? Oczywiście, że nie. Tutaj znowu pojawiają się takie kobiety, które zamiast zwracać uwagę na szerokość pasków jak i na ich położenie po prostu kupują to, co jest. To taki błąd, który będzie wpływał na to jak wyglądamy, a czy nie chciałyśmy wyglądać bardzo dobrze? Skoro tak to zastosujmy kilka rad, a efekty od razu będą bardzo widoczne. Jeśli interesują nas bluzki w paski to najlepszym rozwiązaniem jakby nie patrzeć będą te, które są pionowe. Pod żadnym pozorem nie bierzmy pasków poziomych. Takie paski poszerzają nas i będziemy wyglądały bardzo źle. Gdyby nie było pasków pionowych to można skorzystać jeszcze z bluzek, które mają paski ułożone skośnie. Wtedy osiągniemy bardzo dobre efekty wizualne, o które nam przecież chodziło.